Titles you rated
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
The BoysRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 0.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Dead Boy DetectivesRated ★ 4.0
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
WayneRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5