Titles you rated
Devil in the FleshRated ★ 3.0- Underpants ThiefRated ★ 3.0
- NoiseRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
The BalconettesRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.0