Movies
Ratings
50
The ChaserRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 2.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0