Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Space ForceRated ★ 4.0
Robotics;NotesRated ★ 3.0- Marco PoloRated ★ 4.5
Persona 4 the Golden AnimationRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Akame ga Kill!Rated ★ 1.0
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Silver Spoon Season 2Rated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0- Engaged to the UnidentifiedRated ★ 3.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0- Super Dimention Fortress MACROSSRated ★ 3.0