Movies
Ratings
146
Petite MamanRated ★ 5.0
Finding Vivian MaierRated ★ 5.0
First ReformedRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
NopeRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.0
Life Overtakes MeRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
The Little HouseRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The Children ActRated ★ 4.5
Things You Can Tell Just by Looking at HerRated ★ 4.5
Just Before Losing EverythingRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5