Movies
Ratings
573
The Black PhoneRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 4.0
NobodyRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Black BagRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Resident Evil: Death IslandRated ★ 4.5
The BeekeeperRated ★ 4.0
Kraven the HunterRated ★ 4.0
Resident Evil: VendettaRated ★ 3.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 3.0
Red OneRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
TrapRated ★ 3.5