Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
GirlfriendsRated ★ 3.0
Sound of FallingRated ★ 3.5
Measure in LoveRated ★ 2.5
Devil in the FleshRated ★ 3.0
Leave the Cat AloneRated ★ 2.5
A Dance in VainRated ★ 3.5
ReedlandRated ★ 3.5
Left-Handed GirlRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5