Movies
Ratings
53
Blade IIRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0