Titles you rated
Fast & FuriousRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 4.0- Kid CopRated ★ 3.0
CommandoRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0