Series
Ratings
24
City HunterRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0