Movies
Ratings
367
The HandmaidenRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 2.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 2.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.0