Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Marry Him If You DareRated ★ 2.5
Waiting for LoveRated ★ 3.0
Heaven & EarthRated ★ 4.0
GloriaRated ★ 3.0
Golden RainbowRated ★ 4.0
Cheo YongRated ★ 3.0- Chosun PoliceRated ★ 4.0
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 4.0
Princess Ja MyungRated ★ 3.5- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.0
Tree of HeavenRated ★ 4.0