Movies
Ratings
286
The SuspectRated ★ 1.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Free WillyRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0
Reign of AssassinsRated ★ 2.0
Rush HourRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0