Titles you rated
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5