Titles you rated
The MatchRated ★ 3.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Bicycle King Uhm Bok-DongRated ★ 2.0
ArgylleRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 2.5- One WinRated ★ 3.0
The Monuments MenRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
The Six Triple EightRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.5