Movies
Ratings
361
The MercilessRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.0
ExamRated ★ 2.0
CellularRated ★ 3.0
Joy RideRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
1408Rated ★ 2.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
GoosebumpsRated ★ 2.0
Missing YouRated ★ 1.5
Panic RoomRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0