Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.0
Ocean WavesRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0