Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Horror Stories 2Rated ★ 0.5
HarbinRated ★ 2.5
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5- HeroRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
The Liar and His LoverRated ★ 2.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0