Titles you rated
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Tooth and the NailRated ★ 2.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.5
SocialphobiaRated ★ 2.0
The King of JokguRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 2.0
The Garden of WordsRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5