Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0