Titles you rated
MonsterRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 0.5
The King's ManRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.0
ItRated ★ 2.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 3.0