Titles you rated
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The WaveRated ★ 3.0
London Has FallenRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.0
No TomorrowRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
StardustRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 3.5