Movies
Ratings
200- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 5.0
UpgradeRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
PROMARERated ★ 5.0
Queen CrabRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 2.5
Alien: ResurrectionRated ★ 4.5
Alien³Rated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0