Series
Ratings
32
The Good PlaceRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
I Am Groot Season 1Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Penguins: Spy in the HuddleRated ★ 4.5