Movies
Ratings
22
The Blind SideRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
Big DaddyRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
300Rated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0