Movies
Ratings
951
A Perfect MatchRated ★ 1.5
WasabiRated ★ 3.0
Long ShotRated ★ 3.0
RosebudRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
SolaceRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
The PrisonRated ★ 2.5
MotherRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 2.5
SurrogatesRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 1.5
The TowerRated ★ 2.0
Foxy FestivalRated ★ 0.5
TumbleweedRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 3.0
The Ugly DucklingRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5