Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 2.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.5
- 72 Seconds Season 3Rated ★ 3.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0- The LoverRated ★ 4.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 3.0