Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
America's Sweethearts: Dallas Cowboys Cheerleaders Season 1Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 3.5
The SerpentRated ★ 4.0
A-TEENRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0