Titles you rated
MononokeRated ★ 4.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0
New AmsterdamRated ★ 3.5
Partner TrackRated ★ 3.5
UnorthodoxRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
ManifestRated ★ 2.0
Russian DollRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 2.5
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 2.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 1.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 0.5