Movies
Ratings
323
The Face ReaderRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0