Titles you rated
BigRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Iron Lady ChaRated ★ 3.0
The King of LegendRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
Angel's RevengeRated ★ 3.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 2.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 2.5
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 3.0- FamilyRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0