Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Love and AnarchyRated ★ 3.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0- My Love PatzziRated ★ 3.5
- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 2.5
Queen of ReversalsRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 3.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 3.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 1.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 1.5
I Do, I DoRated ★ 2.5
Vampire IdolRated ★ 2.5
Wild RomanceRated ★ 2.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 2.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.5
The K2Rated ★ 2.0
Paradise RanchRated ★ 1.0