Movies
Ratings
25
Portrait of a BeautyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0