Movies
Ratings
492
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Return of JafarRated ★ 2.0
A Trip to the MoonRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
Happy Feet TwoRated ★ 3.5
Babe: Pig in the CityRated ★ 3.0
The Age of InnocenceRated ★ 4.5
CatsRated ★ 3.5
Un Chien AndalouRated ★ 3.0
BambiRated ★ 2.5
The Tin DrumRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
Let the child be the guideRated ★ 5.0
Step BrothersRated ★ 3.0
DamageRated ★ 4.0