Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5- A Hard DayRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Love PhobiaRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
LobbyRated ★ 2.0
RevelationRated ★ 2.0
SecretRated ★ 3.5
Heart BlackenedRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
FollowingRated ★ 3.5