Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Dear XRated ★ 3.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
Wind Breaker Season 2Rated ★ 4.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 2.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 5.0
DearestRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0