Series
Ratings
103- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Star's LoverRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Tokyo DogsRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 5.0
Cain and AbelRated ★ 3.5
HERORated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.5