Movies
Ratings
57
The ChaserRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 5.0
GravityRated ★ 1.0
District B13Rated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
Fast FiveRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Grave EncountersRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0