Titles you rated
 Now Is GoodRated ★ 3.0 Now Is GoodRated ★ 3.0
 Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0 Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
 The Fault in Our StarsRated ★ 4.5 The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
 AssassinationRated ★ 5.0 AssassinationRated ★ 5.0
 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
 The Yellow SeaRated ★ 4.0 The Yellow SeaRated ★ 4.0
 The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0 The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
 Lovers' ConcertoRated ★ 4.0 Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
 Spider-Man 2Rated ★ 4.0 Spider-Man 2Rated ★ 4.0
 The Imitation GameRated ★ 3.0 The Imitation GameRated ★ 3.0
 You Are My SunshineRated ★ 5.0 You Are My SunshineRated ★ 5.0
 VeteranRated ★ 5.0 VeteranRated ★ 5.0
- Take OffRated ★ 4.0
 The Garden of WordsRated ★ 4.5 The Garden of WordsRated ★ 4.5
 New WorldRated ★ 4.0 New WorldRated ★ 4.0
 Life of PiRated ★ 4.0 Life of PiRated ★ 4.0
 Edge of TomorrowRated ★ 4.0 Edge of TomorrowRated ★ 4.0
 Twice BornRated ★ 2.5 Twice BornRated ★ 2.5
 The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0 The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
 Inside OutRated ★ 5.0 Inside OutRated ★ 5.0