Titles you rated
47 Meters DownRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.5
Our PresidentRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 3.0- Tears In The ArcticRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
UnforgettableRated ★ 4.5