Titles you rated
The TyrantRated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0