Movies
Ratings
107
The MermaidRated ★ 4.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
BeatRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
Coach CarterRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 2.5
WantedRated ★ 1.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
The HostRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0