Series
Ratings
99
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
It's NightRated ★ 2.5
High CookieRated ★ 1.0
Revenge of OthersRated ★ 0.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5