Titles you rated
Midnight RunnersRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 0.5
The ThroneRated ★ 0.5
Be With YouRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
MallRated ★ 0.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 0.5
AssassinationRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0- My FatherRated ★ 1.5