Titles you rated
The TerminalRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5