Movies
Ratings
375
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5