Series
Ratings
131
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5