Titles you rated
Why Women KillRated ★ 5.0
Skam France Season 1Rated ★ 4.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5- Yu Yu HakushoRated ★ 4.5
Beautiful VampireRated ★ 3.0- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 4.5
Cat's PleasesRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.5