Movies
Ratings
794
ParasiteRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 2.5
S.W.A.T.Rated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
American GangsterRated ★ 2.5
Rear WindowRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0