Movies
Ratings
680
Dark PhoenixRated ★ 1.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Nana 2Rated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0